LD29080DT33R
DigiKeys produktnummer
497-4243-2-ND - Tape og spole (TR)
497-4243-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-4243-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD29080DT33R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 800MA DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 800mA DPAK
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
LD29080DT33R Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
180 µA
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
35 mA
Delestatus
Aktiv
PSRR
67dB (120Hz)
Utgangskonfigurasjon
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangstype
Driftstemperatur
-40°C – 125°C
Antall regulatorer
1
Monteringstype
Overflatemontering
Spenning - inngang (maks)
13V
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenningsbortfall (maks)
0.7V ved 800mA