BD33FC0FP-E2
DigiKeys produktnummer
BD33FC0FP-E2TR-ND - Tape og spole (TR)
BD33FC0FP-E2CT-ND - Båndavsnitt (CT)
BD33FC0FP-E2DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
BD33FC0FP-E2
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1A TO-252
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
BD33FC0FP-E2 Modeller
Kategori
Spenningsbortfall (maks)
0.7V ved 500mA
Produsent
Strøm – utgang
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Strøm - forsyning (maks)
2.5 mA
Delestatus
Aktiv
Beskyttelsesfunksjoner
Overstrøm, Overtemperatur
Utgangskonfigurasjon
Driftstemperatur
-25°C – 85°C (TA)
Utgangstype
Monteringstype
Overflatemontering
Antall regulatorer
1
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
26,5V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-252
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V