LD39150DT33-R
DigiKeys produktnummer
497-6448-2-ND - Tape og spole (TR)
497-6448-1-ND - Båndavsnitt (CT)
497-6448-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LD39150DT33-R
Beskrivelse
IC REG LINEAR 3.3V 1.5A DPAK
Produsentens standard leveringstid
14 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
PMIC – spenningsregulator – lineær Positiv Fast 1 Utgang 1,5A DPAK
EDA-/CAD-modeller
LD39150DT33-R Modeller
Kategori
Strøm – utgang
Produsent
Strøm - hvilestrøm (Iq)
2.5 mA
PSRR
65dB – 55dB (120Hz – 1kHz)
Driftstemperatur
-40°C – 125°C (TJ)
Kapsling
TO-252-3, DPAK (2 ledere + plate), SC-63
Spenning - inngang (maks)
6V
Leverandørens enhetsforpakning
DPAK
Spenning - utgang (min./fast)
3,3V
Baseproduktnummer
Spenningsbortfall (maks)
0.4V ved 1.5A