GRM21BR72H103KW09K er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Murata Electronics
På lager: 15 210
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Knowles Syfer
Knowles Syfer
Würth Elektronik
KEMET
KEMET
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
GRM21BR72H103KW09K
DigiKeys produktnummer
490-GRM21BR72H103KW09KTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
GRM21BR72H103KW09K
Beskrivelse
CAP CER MLCC
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
GRM21BR72H103KW09K Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Monteringstype
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,053" (1,35mm)