0805B103K501CT er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Würth Elektronik
På lager: 17 518
Datablad
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
0805B103K501CT
DigiKeys produktnummer
1292-0805B103K501CTTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
0805B103K501CT
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
20 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
0805B103K501CT Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Høy spenning
Emballasje
Tape og spole (TR)
Bruksområder
Delestatus
Aktiv
Monteringstype
Kapasitans
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,053" (1,35mm)