C0805X103KCRAC3317 er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 22 700
Datablad
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
C0805X103KCRAC3317
DigiKeys produktnummer
399-C0805X103KCRAC3317TR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805X103KCRAC3317
Beskrivelse
CAP CER 0805 10NF 500VDC X7R
Detaljert beskrivelse
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Myk terminering, Høy spenning
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,055" (1,40mm)