C0805C103KCRALTU er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 32 557
Datablad
Parametrisk ekvivalent
KEMET
På lager: 88 128
Datablad
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
C0805C103KCRALTU
DigiKeys produktnummer
399-C0805C103KCRALTUTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805C103KCRALTU
Beskrivelse
CAP CER 0805
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
C0805C103KCRALTU Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Funksjoner
Lav ESL, Høy spenning
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,055" (1,40mm)