GRM21BR72H103KW09L
DigiKeys produktnummer
490-16318-2-ND - Tape og spole (TR)
490-16318-1-ND - Båndavsnitt (CT)
490-16318-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
GRM21BR72H103KW09L
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
GRM21BR72H103KW09L Modeller
Kategori
Temperaturkoeffisient
Produsent
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Serie
Bruksområder
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Monteringstype
Delestatus
Ikke for nye utførelser
Kapsling
0805 (2012 metrisk)
Kapasitans
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,053" (1,35mm)