0805J5000103KXR er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Knowles Syfer
På lager: 5 992
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Walsin Technology Corporation
På lager: 0
Datablad
Würth Elektronik
Murata Electronics
Murata Electronics
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
0805J5000103KXR
DigiKeys produktnummer
0805J5000103KXR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
0805J5000103KXR
Beskrivelse
CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Produsentens standard leveringstid
11 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
0805J5000103KXR Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Toleranse
±10%
Tykkelse (maks)
0,051" (1,30mm)