C0805V103KCRACAUTO
DigiKeys produktnummer
399-C0805V103KCRACAUTOTR-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
C0805V103KCRACAUTO
Beskrivelse
CAP CER 0805 ARCSHIELD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
10000 pF ±10% 500V Keramikkkondensatorer X7R 0805 (2012 metrisk)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
C0805V103KCRACAUTO Modeller
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Produsent
Funksjoner
Lav ESL, Høy spenning, ArcShield™
Serie
Klassifiseringer
AEC-Q200
Toleranse
±10%
Størrelse/dimensjon
0,079" L x 0,049" B (2,00mm x 1,25mm)
Nominell spenning
Tykkelse (maks)
0,055" (1,40mm)