IXTP50N20P er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
onsemi
På lager: 0
Datablad
Similar
onsemi
På lager: 2 339
Datablad
Infineon Technologies
På lager: 670
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanal 200 V 50A (Tc) 360W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
IXTP50N20P
DigiKeys produktnummer
IXTP50N20P-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXTP50N20P
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 50A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
70 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2720 pF @ 25 V
Effekttap (maks)
360W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
60mOhm ved 50A, 10V