FDP52N20
DigiKeys produktnummer
FDP52N20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FDP52N20
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 52A TO220-3
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 200 V 52A (Tc) 357W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FDP52N20 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
63 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2900 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
357W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
49mOhm ved 26A, 10V