STP100N10F7
DigiKeys produktnummer
497-13550-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP100N10F7
Beskrivelse
MOSFET N CH 100V 80A TO-220
Produsentens standard leveringstid
17 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 100 V 80A (Tc) 150W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
STP100N10F7 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
61 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
4369 pF @ 50 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
150W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 175°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
100 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
8mOhm ved 40A, 10V