STP30NF20
DigiKeys produktnummer
497-5825-5-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
STP30NF20
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 30A TO220AB
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 200 V 30A (Tc) 125W (Tc) Gjennomgående hull TO-220
EDA-/CAD-modeller
STP30NF20 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
38 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1597 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
125W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
75mOhm ved 15A, 10V