FCP190N65S3R0
DigiKeys produktnummer
488-FCP190N65S3R0-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FCP190N65S3R0
Beskrivelse
MOSFET N-CH 650V 17A TO220-3
Produsentens standard leveringstid
18 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 17A (Tc) 144W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FCP190N65S3R0 Modeller
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
4.5V ved 1.7mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
33 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
1350 pF @ 400 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
144W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
190mOhm ved 8.5A, 10V