IXFP34N65X3
DigiKeys produktnummer
238-IXFP34N65X3-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
IXFP34N65X3
Beskrivelse
MOSFET 34A 650V X3 TO220
Produsentens standard leveringstid
35 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
N-kanal 650 V 34A (Tc) 446W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3 (IXFP)
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5,2V ved 2,5mA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
29 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±20V
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2025 pF @ 25 V
Delestatus
Aktiv
Effekttap (maks)
446W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
650 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3 (IXFP)
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Rds på (maks) ved Id, Vgs
100mOhm ved 17A, 10V