FDP39N20 er utfaset og produseres ikke lenger.
Tilgjengelige erstatninger:
MFR Recommended
onsemi
På lager: 2 103
Datablad
Similar
Infineon Technologies
På lager: 3 101
Datablad
Similar
IXYS
STMicroelectronics
STMicroelectronics
N-kanal 200 V 39A (Tc) 251W (Tc) Gjennomgående hull TO-220-3
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FDP39N20
DigiKeys produktnummer
FDP39N20-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FDP39N20
Beskrivelse
MOSFET N-CH 200V 39A TO220-3
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Vgs(th) (maks) ved Id
5V ved 250µA
Produsent
Vgs Gate-lading (Qg) (maks)
49 nC @ 10 V
Serie
Vgs (maks)
±30V
Emballasje
Rør
Inngangskapasitans (Ciss) (maks) ved Vds
2130 pF @ 25 V
Delestatus
Utdatert
Effekttap (maks)
251W (Tc)
FET-type
Driftstemperatur
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologi
Monteringstype
Gjennomgående hull
Drain til Source-spenning
200 V
Leverandørens enhetsforpakning
TO-220-3
Strøm - kontinuerlig utløp (drain) (Id) ved 25°C
Kapsling
Drivspenning (maks Rds On, min Rds On)
10V
Baseproduktnummer
Rds på (maks) ved Id, Vgs
66mOhm ved 19.5A, 10V