FX6A-50S-0.8SV2(91) er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
Datablad
Bilde for FX6A-50S-0.8SV2(91) er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6A-50S-0.8SV2(91)
DigiKeys produktnummer
FX6A-50S-0.8SV2(91)-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6A-50S-0.8SV2(91)
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX6A-50S-0.8SV2(91) Modeller
Kategori
Avstand
0,031" (0,80mm)
Emballasje
Rør
Sammenkoblede stabelhøyder
7mm, 8mm, 9mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)