FX6-50P-0.8SV2(93) er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
Datablad
Bilde for FX6-50P-0.8SV2(93) er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6-50P-0.8SV2(93)
DigiKeys produktnummer
FX6-50P-0.8SV2(93)-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6-50P-0.8SV2(93)
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Hode, Kontakter for ytterdeksel Overflatemontering Gull
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6-50P-0.8SV2(93) Modeller
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
7mm, 9mm
Kontakttype
Hode, Kontakter for ytterdeksel
Høyde over tavlen
0,275" (6,99mm)
Antall posisjoner
50
Baseproduktnummer
Avstand
0,031" (0,80mm)