FX6A-50S-0.8SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10817-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6A-50S-0.8SV(71)
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6A-50S-0.8SV(71) Modeller
Kategori
Avstand
0,031" (0,80mm)
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Antall rader
2
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Rør
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
5mm, 6mm, 7mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,157" (4,00mm)