FX6A-50P-0.8SV2(71)
DigiKeys produktnummer
H10801-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6A-50P-0.8SV2(71)
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Hode, Kontakter for ytterdeksel Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX6A-50P-0.8SV2(71) Modeller
Kategori
Avstand
0,031" (0,80mm)
Emballasje
Rør
Sammenkoblede stabelhøyder
7mm, 9mm
Kontakttype
Hode, Kontakter for ytterdeksel
Høyde over tavlen
0,275" (6,99mm)