Bilde for FX6-50S-0.8SV(93) er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6-50S-0.8SV(93)
DigiKeys produktnummer
FX6-50S-0.8SV(93)-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6-50S-0.8SV(93)
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6-50S-0.8SV(93) Modeller
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
5mm, 6mm, 7mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,157" (4,00mm)
Antall posisjoner
50
Baseproduktnummer
Avstand
0,031" (0,80mm)