FX6-50P-0.8SV(71)
DigiKeys produktnummer
H10786-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6-50P-0.8SV(71)
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Hode, Kontakter for ytterdeksel Overflatemontering Gull
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6-50P-0.8SV(71) Modeller
Kategori
Antall rader
2
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Monteringstype
Overflatemontering
Serie
Funksjoner
Kortskinne
Emballasje
Rør
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
5mm, 7mm
Kontakttype
Hode, Kontakter for ytterdeksel
Høyde over tavlen
0,197" (5,00mm)
Antall posisjoner
50
Baseproduktnummer
Avstand
0,031" (0,80mm)