FX6A-50S-0.8SV2(71) er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
50 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6A-50S-0.8SV2(71)
DigiKeys produktnummer
H10822-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6A-50S-0.8SV2(71)
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6A-50S-0.8SV2(71) Modeller
Kategori
Avstand
0,031" (0,80mm)
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Antall rader
2
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Rør
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
7mm, 8mm, 9mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)