FX6A-50P-0.8SV1(93) er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
Hirose Electric Co Ltd
På lager: 0
Datablad
Bilde for FX6A-50P-0.8SV1(93) er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6A-50P-0.8SV1(93)
DigiKeys produktnummer
FX6A-50P-0.8SV1(93)-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6A-50P-0.8SV1(93)
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Produsentens standard leveringstid
12 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Hode, Kontakter for ytterdeksel Overflatemontering Gull
Datablad
EDA-/CAD-modeller
FX6A-50P-0.8SV1(93) Modeller
Kategori
Avstand
0,031" (0,80mm)
Produsent
Hirose Electric Co Ltd
Antall rader
2
Serie
Monteringstype
Overflatemontering
Emballasje
Tape og spole (TR)
Kontaktoverflate (finish)
Gull
Delestatus
Aktiv
Sammenkoblede stabelhøyder
6mm, 8mm
Kontakttype
Hode, Kontakter for ytterdeksel
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)