FX6-50S-0.8SV2(71)
DigiKeys produktnummer
H10811-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6-50S-0.8SV2(71)
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX6-50S-0.8SV2(71) Modeller
Emballasje
Rør
Sammenkoblede stabelhøyder
7mm, 8mm, 9mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)
Avstand
0,031" (0,80mm)