Bilde for FX6-50P-0.8SV1(92) er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6-50P-0.8SV1(92)
DigiKeys produktnummer
FX6-50P-0.8SV1(92)-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6-50P-0.8SV1(92)
Beskrivelse
CONN HDR 50POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Hode, Kontakter for ytterdeksel Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX6-50P-0.8SV1(92) Modeller
Emballasje
Tape og spole (TR)
Sammenkoblede stabelhøyder
6mm, 8mm
Kontakttype
Hode, Kontakter for ytterdeksel
Høyde over tavlen
0,236" (6,00mm)
Avstand
0,031" (0,80mm)