Bilde for FX6A-50S-0.8SV(93) er ikke tilgjengelig
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
FX6A-50S-0.8SV(93)
DigiKeys produktnummer
FX6A-50S-0.8SV(93)-ND - Tape og spole (TR)
Produsent
Produsentens produktnummer
FX6A-50S-0.8SV(93)
Beskrivelse
CONN RCPT 50POS SMD GOLD
Detaljert beskrivelse
50 Posisjoner konnektor Stikkontakt, Midtstripekontakter Overflatemontering Gull
EDA-/CAD-modeller
FX6A-50S-0.8SV(93) Modeller
Kategori
Avstand
0,031" (0,80mm)
Emballasje
Tape og spole (TR)
Sammenkoblede stabelhøyder
5mm, 6mm, 7mm
Kontakttype
Stikkontakt, Midtstripekontakter
Høyde over tavlen
0,157" (4,00mm)