929500-01-10-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929500-01-10-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 10POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 11,69000kr 11,69
10kr 9,87000kr 98,70
100kr 8,86040kr 886,04
500kr 7,24960kr 3 624,80
1 000kr 6,44412kr 6 444,12
5 000kr 5,63861kr 28 193,05
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM