929500-01-01-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-01-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929500-01-01-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 1POS
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 1 posisjon
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Serie
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Emballasje
Bulk
Kontaktform
Kvadrat
Delestatus
Aktiv
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
200,0µin (5,08µm)
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Poly-sykloheksan-dimetyltereftalat (PCT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
Festetype
Mottakt
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 690
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 1,59000kr 1,59
10kr 1,36600kr 13,66
100kr 1,04690kr 104,69
500kr 0,88614kr 443,07
1 000kr 0,72504kr 725,04
5 000kr 0,64449kr 3 222,45
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
På lager: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM