929500-01-06-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-06-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929500-01-06-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 6 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
På lager: 969
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 9,36000kr 9,36
10kr 7,97100kr 79,71
100kr 6,77600kr 677,60
500kr 6,04782kr 3 023,91
1 000kr 5,75903kr 5 759,03
5 000kr 5,14096kr 25 704,80
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM