929500-01-05-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-05-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929500-01-05-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 5 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
På lager: 452
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 6,46000kr 6,46
10kr 5,62300kr 56,23
100kr 4,63180kr 463,18
500kr 4,02764kr 2 013,82
1 000kr 3,32282kr 3 322,82
5 000kr 2,92005kr 14 600,25
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 855
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM