929500-01-02-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-02-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929500-01-02-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 2 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
200,0µin (5,08µm)
Avstand - innstikk
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 2,99000kr 2,99
10kr 2,53500kr 25,35
100kr 1,97400kr 197,40
500kr 1,69162kr 845,81
1 000kr 1,40966kr 1 409,66
5 000kr 1,20827kr 6 041,35
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 690
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
På lager: 855
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
På lager: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM