929500-01-04-RK
DigiKeys produktnummer
929500E-01-04-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929500-01-04-RK
Beskrivelse
CONN HEADER R/A 4POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull, Høyrevinklet 4 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Serie
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
På lager: 855
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 7,30000kr 7,30
10kr 6,18400kr 61,84
100kr 5,25020kr 525,02
500kr 4,68606kr 2 343,03
1 000kr 4,46229kr 4 462,29
5 000kr 3,98326kr 19 916,30
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER R/A 1POS
På lager: 690
CONN HEADER R/A 2POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 3POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER R/A 5POS 2.54MM
På lager: 452
CONN HEADER R/A 6POS 2.54MM