929974-01-10-RK er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Parametrisk ekvivalent
3M
På lager: 0
Datablad
10 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,100" (2,54mm) Gjennomgående hull Tinn
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
929974-01-10-RK
DigiKeys produktnummer
929974E-01-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929974-01-10-RK
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Kategori
Kontaktoverflate - paring
Produsent
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
100,0µin (2,54µm)
Serie
Isoleringsfarge
Svart
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,325" (8,25mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktlengde - stolpe
0,125" (3,18mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontakttype
Gaffelformet
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Stil
Kort til kort
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Nominell strøm (AMP)
2A
Antall posisjoner lastet
Alle
Nominell spenning
1500V
Avstand - innstikk
Isoleringsmateriale
Polycyclohexylenedimethylene Terephthalate (PCT), Glass Filled
Antall rader
1
Kontaktform
Kvadrat
Monteringstype
Gjennomgående hull
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Terminaler
Kontaktoverflate-tykkelse - stolpe
100,0µin (2,54µm)
Festetype
Mottakt
Baseproduktnummer
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
Erstatninger (1)
DelenummerProdusent Antall tilgjengeligDigiKeys produktnummer Enhetspris Type erstatning
929974-01-10-RK3M0929974E-01-10-NDkr 15,53000Parametrisk ekvivalent
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 15,53000kr 15,53
10kr 13,21900kr 132,19
100kr 11,23200kr 1 123,20
500kr 10,02496kr 5 012,48
1 000kr 9,54652kr 9 546,52
5 000kr 8,65580kr 43 279,00
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN RCPT 1POS TIN PCB
På lager: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
På lager: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB