929400-01-10-RK
DigiKeys produktnummer
929400E-01-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929400-01-10-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,295" (7,49mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,130" (3,30mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,535" (13,59mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,110" (2,79mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
200,0µin (5,08µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Poly-sykloheksan-dimetyltereftalat (PCT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
Festetype
Mottakt
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 1 417
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 12,54000kr 12,54
10kr 10,67400kr 106,74
100kr 9,07000kr 907,00
500kr 8,09514kr 4 047,57
1 000kr 7,70867kr 7 708,67
5 000kr 6,88152kr 34 407,60
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 152
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 1407
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
På lager: 347
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM