929984-01-10-RK er tilgjengelig for kjøp, men er normalt ikke lagerført.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Preci-Dip
På lager: 2 000
Datablad
Similar
Mill-Max Manufacturing Corp.
På lager: 0
Datablad
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
På lager: 300
Samtec Inc.
10 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,100" (2,54mm) Gjennomgående hull Tinn
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
929984-01-10-RK
DigiKeys produktnummer
929984-01-10-RK-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929984-01-10-RK
Beskrivelse
CONN RCPT 10POS 0.1 TIN PCB
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
EDA-/CAD-modeller
929984-01-10-RK Modeller
Isoleringshøyde
0,150" (3,81mm)
Kontaktlengde - stolpe
0,125" (3,18mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Kontakttype
Gaffelformet
Stil
Kort til kort
Nominell strøm (AMP)
1A
Antall posisjoner lastet
Alle
Nominell spenning
1000V