929834-02-10-RK
DigiKeys produktnummer
3M156864-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929834-02-10-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,210" (5,33mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,545" (13,84mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
På lager: 163
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 11,51000kr 11,51
10kr 9,72000kr 97,20
100kr 8,72570kr 872,57
500kr 7,13940kr 3 569,70
1 000kr 6,34617kr 6 346,17
5 000kr 5,55288kr 27 764,40
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM