929834-01-10-RK
DigiKeys produktnummer
3M156862-10-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929834-01-10-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 10 posisjon 0,100" (2,54mm)
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,445" (11,30mm)
Emballasje
Bulk
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Kontaktoverflate - paring
Tinn
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
200,0µin (5,08µm)
Avstand - innstikk
Kontaktoverflate - stolpe
Tinn
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Poly-sykloheksan-dimetyltereftalat (PCT)
Antall posisjoner lastet
Alle
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Stil
Materialets brennbarhetsklassifisering
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Terminaler
Loddetinn
Baseproduktnummer
Festetype
Mottakt
Miljø- og eksportklassifiseringer
Spørsmål og svar om produktet
Ytterligere resurser
På lager: 315
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Merverdiprodukt
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 13,38000kr 13,38
10kr 11,32900kr 113,29
100kr 9,62850kr 962,85
500kr 8,59396kr 4 296,98
1 000kr 8,18374kr 8 183,74
5 000kr 7,30563kr 36 528,15
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
På lager: 0
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM