929834-01-36-RK er ikke på lager og kan bestilles/legges inn som restordrenotering.
Tilgjengelige erstatninger:
Similar
Sullins Connector Solutions
På lager: 205
Datablad
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 36 posisjon 0,100" (2,54mm)
Bildet som vises er kun en fremstilling. Nøyaktige spesifikasjoner må sjekkes på produktdatabladet.
929834-01-36-RK
DigiKeys produktnummer
3M156862-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929834-01-36-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Datablad
EDA-/CAD-modeller
929834-01-36-RK Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,110" (2,79mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,445" (11,30mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
Erstatninger (1)
DelenummerProdusent Antall tilgjengeligDigiKeys produktnummer Enhetspris Type erstatning
PBC36SACNSullins Connector Solutions205S1031E-36-NDkr 2,40000Similar
På lager: 0
Kontroller leveringstid
Be om lagervarsel
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 32,74000kr 32,74
10kr 27,82300kr 278,23
300kr 21,88453kr 6 565,36
600kr 20,84018kr 12 504,11
1 200kr 19,84603kr 23 815,24
5 100kr 17,92198kr 91 402,10
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM