929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
929974-01-36-RK
DigiKeys produktnummer
929974E-01-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929974-01-36-RK
Beskrivelse
CONN RCPT 36POS 0.1 TIN PCB
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
36 Posisjon Stikkontakt Kontakt 0,100" (2,54mm) Gjennomgående hull Tinn
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
929974-01-36-RK Modeller
Isoleringshøyde
0,325" (8,25mm)
Kontaktlengde - stolpe
0,125" (3,18mm)
Kontakttype
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2A
Nominell spenning
1500V
Ytterligere resurser
På lager: 2 760
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 39,01000kr 39,01
10kr 33,10800kr 331,08
324kr 25,89685kr 8 390,58
648kr 24,66133kr 15 980,54
1 296kr 23,48498kr 30 436,53
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN RCPT 1POS TIN PCB
På lager: 5363
CONN RCPT 2POS 0.1 TIN PCB
På lager: 196
CONN RCPT 3POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 4POS 0.1 TIN PCB
CONN RCPT 5POS 0.1 TIN PCB