929834-02-36-RK
DigiKeys produktnummer
3M156864-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929834-02-36-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 36 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
929834-02-36-RK Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,235" (5,97mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,210" (5,33mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,545" (13,84mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
Nominell strøm (AMP)
2,5A
Ytterligere resurser
På lager: 829
Se etter ytterligere innkommende lagervare
Bulk
Antall Enhetspris Utvidet pris
1kr 32,74000kr 32,74
10kr 27,82300kr 278,23
300kr 21,88453kr 6 565,36
600kr 20,84018kr 12 504,11
1 200kr 19,84603kr 23 815,24
5 100kr 17,92198kr 91 402,10
Produsentens standardpakking
Alternativ lengde
CONN HEADER VERT 1POS
På lager: 0
CONN HEADER VERT 2POS 2.54MM
På lager: 2518
CONN HEADER VERT 3POS 2.54MM
CONN HEADER VERT 4POS 2.54MM
På lager: 719
CONN HEADER VERT 5POS 2.54MM