929700-11-36-RK
DigiKeys produktnummer
3M156409-36-ND
Produsent
Produsentens produktnummer
929700-11-36-RK
Beskrivelse
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
Produsentens standard leveringstid
4 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Stikkontaktuttak Gjennomgående hull 36 posisjon 0,100" (2,54mm)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
929700-11-36-RK Modeller
Kategori
Kontaktlengde - innstikk
0,318" (8,08mm)
Produsent
Kontaktlengde - stolpe
0,125" (3,18mm)
Serie
Total kontaktlengde
0,543" (13,80mm)
Isoleringshøyde
0,100" (2,54mm)
Delestatus
Aktiv
Kontaktform
Kvadrat
Kontakttype
Hannpinne
Kontaktoverflate-tykkelse - paring
200,0µin (5,08µm)
Avstand - innstikk
Antall posisjoner
Kontaktmateriale
Kobberlegering
Antall rader
1
Isoleringsmateriale
Poly-sykloheksan-dimetyltereftalat (PCT)
Driftstemperatur
-40°C – 105°C
UL94V-0
Deksel
Uten deksel
Isoleringsfarge
Svart
Monteringstype
Nominell strøm (AMP)
2,5A