IHLP2020CZER2R2M11
DigiKeys produktnummer
541-1236-2-ND - Tape og spole (TR)
541-1236-1-ND - Båndavsnitt (CT)
541-1236-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP2020CZER2R2M11
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 6.75A 25 MOHM
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 6.75 A 25mOhm maks Ikke standard
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
IHLP2020CZER2R2M11 Modeller
DC-motstand (DCR)
25mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
41MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
5,5A