SRP5030TA-2R2M | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | SRP5030TA-2R2M |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 5.5A 35 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 23 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 5.5 A 35mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | SRP5030TA-2R2M Modeller |
Kategori | DC-motstand (DCR) 35mOhm maks |
Produsent | Q ved frekv. 15 ved 100kHz |
Serie | Frekvens - selvresonant 36MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Klassifiseringer AEC-Q200 |
Delestatus Aktiv | Driftstemperatur -40°C – 150°C |
Type trommelkjerne, trådviklet | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Materiale - kjerne | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,224" L x 0,205" B (5,70mm x 5,20mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 9A | Baseproduktnummer |