HCM0503-2R2-R
DigiKeys produktnummer
283-5236-2-ND - Tape og spole (TR)
283-5236-1-ND - Båndavsnitt (CT)
283-5236-6-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
HCM0503-2R2-R
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 6.8A 25 MOHM SMD
Produsentens standard leveringstid
22 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet trommelkjerne, trådviklet Induktor 6.8 A 25mOhm maks Ikke standard
Kategori
Strøm - metning (Isat)
6,5A
Produsent
Skjerming
Skjermet
Serie
DC-motstand (DCR)
25mOhm maks
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Delestatus
Aktiv
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Type
trommelkjerne, trådviklet
Monteringstype
Overflatemontering
Materiale - kjerne
Kapsling
Ikke standard
Induktans
Størrelse/dimensjon
0,203" L x 0,201" B (5,15mm x 5,10mm)
Toleranse
±20%
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)