IHLP2020BZER2R2M01 | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | IHLP2020BZER2R2M01 |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 4.2A 50.1 MOHM |
Produsentens standard leveringstid | 13 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 4.2 A 50,1mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
EDA-/CAD-modeller | IHLP2020BZER2R2M01 Modeller |
Kategori | Skjerming Skjermet |
Produsent | DC-motstand (DCR) 50,1mOhm maks |
Serie | Frekvens - selvresonant 39MHz |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Induktans | Kapsling Ikke standard |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,079" (2,00mm) |
Strøm - metning (Isat) 9,5A |