0530CDMCCDS-2R2MC | |
|---|---|
Produsent | |
Produsentens produktnummer | 0530CDMCCDS-2R2MC |
Beskrivelse | FIXED IND 2.2UH 5.8A 29 MOHM SMD |
Produsentens standard leveringstid | 12 Uker |
Kundereferanse | |
Detaljert beskrivelse | 2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 5.8 A 29mOhm maks Ikke standard |
Datablad | Datablad |
Kategori | Strøm - metning (Isat) 9A |
Produsent | Skjerming Skjermet |
Serie | DC-motstand (DCR) 29mOhm maks |
Emballasje Tape og spole (TR) Båndavsnitt (CT) Digi-Reel® | Driftstemperatur -55°C – 125°C |
Delestatus Aktiv | Induktansfrekvens - test 100 kHz |
Type Formstøpt | Monteringstype Overflatemontering |
Materiale - kjerne | Kapsling Ikke standard |
Induktans | Leverandørens enhetsforpakning SMD |
Toleranse ±20% | Størrelse/dimensjon 0,213" L x 0,205" B (5,40mm x 5,20mm) |
Nominell strøm (AMP) | Høyde - sittende (maks) 0,118" (3,00mm) |