LT1765EFE-3.3#TRPBF
DigiKeys produktnummer
LT1765EFE-3.3#TRPBFTR-ND - Tape og spole (TR)
LT1765EFE-3.3#TRPBFCT-ND - Båndavsnitt (CT)
LT1765EFE-3.3#TRPBFDKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
LT1765EFE-3.3#TRPBF
Beskrivelse
IC REG BUCK 3.3V 3A 16TSSOP
Produsentens standard leveringstid
21 Uker
Kundereferanse
Detaljert beskrivelse
Nedtransformering Svitsjet regulator IC Positiv Fast 3,3V 1 Utgang 3A 16-TSSOP (0,173", 4,40mm bredde) eksponert plate
EDA-/CAD-modeller
LT1765EFE-3.3#TRPBF Modeller
Kategori
Spenning - inngang (maks)
25V
Emballasje
Tape og spole (TR)
Båndavsnitt (CT)
Digi-Reel®
Aktiv
Frekvens - omkobling
1,25MHz
Funksjon
Trinn ned
Synkron likeretter
Ingen
Utgangskonfigurasjon
Positiv
Driftstemperatur
0°C – 125°C (TJ)
Topologi
Kapsling
Antall utganger
1
Leverandørens enhetsforpakning
16-TSSOP-EP
Spenning - inngang (min)
3V