IHLP2020CZEK2R2M11
DigiKeys produktnummer
541-IHLP2020CZEK2R2M11TR-ND - Tape og spole (TR)
541-IHLP2020CZEK2R2M11CT-ND - Båndavsnitt (CT)
541-IHLP2020CZEK2R2M11DKR-ND - Digi-Reel®
Produsent
Produsentens produktnummer
IHLP2020CZEK2R2M11
Beskrivelse
FIXED IND 2.2UH 8.5A 25 MOHM SMD
Detaljert beskrivelse
2.2 µH Skjermet Formstøpt Induktor 8.5 A 25mOhm maks Ikke standard
DC-motstand (DCR)
25mOhm maks
Serie
Frekvens - selvresonant
35MHz
Driftstemperatur
-55°C – 125°C
Induktansfrekvens - test
100 kHz
Toleranse
±20%
Størrelse/dimensjon
0,216" L x 0,204" B (5,49mm x 5,18mm)
Nominell strøm (AMP)
Høyde - sittende (maks)
0,118" (3,00mm)
Strøm - metning (Isat)
7,2A